پورتال سازمان آموزش وپرورش استثنائي کشور
کدمطلب: 1BhKxkTO      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۱۳:۴۵:۱۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۷۰
به گزارش روابط عمومي و مركز اطلاع رساني سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور

نماینده دانش آموزان با نیازهای ویژه، سخنران نشست دوم نمایندگان مجلس دانش آموزی

در دومین نشست هشتمين دوره مجلس دانش آموزی که با حضور تمامی نمایندگان و نمایندگان دانش آموزان با نيازهاي ويژه در محل مجلس قدیم برگزار گردید، ضمن سخنرانی نماینده دانش آموزان با نیازهای ویژه، رابط این سازمان نیز به عنوان رابط برتر انتخاب شد.

دومين اجلاس هشتمين دوره مجلس دانش‌آموزي با حضور وزير محترم آموزش و پرورش، نائب رييس مجلس شوراي اسلامي،‌ معاون پرورشي و فرهنگي،‌ مسؤولان وزارت آموزش و پرورش و تمامي نمايندگان در محل قديم مجلس شوراي اسلامي برگزار شد. در ابتداي نشست و پس از سخنان رييس مجلس دانش آموزي، «خانم موحدی فر » نماینده دانش آموزان با نیازهای کشور، به عنوان ناطق پیش از دستور،  به ایراد سخن پرداختند. بخشی از سخنان وی در ذیل آمده است.

" حضور در جمع شما عزیزان و صحبت کردن به نمایندگی از دوستانم افتخاری است که خداوند منّان به من عنایت کرده است.

به یقین، کوشش برای یافتن مشکلات راهی موثر است تا کاستی ها را بشناسیم. اما با ارزش تر از آن تلاش برای رفع دغدغه های گذشته است و این امر میسر نمی شود مگر با بیان مکرر و تلاش ثمر بخش و مداوم."

این نشست به مدت دو روز برگزار گردید. لازم به ذکر می باشد، خانم موحدی فر از یزد و آقای سلمانی از خراسان رضوی دو نماینده دانش آموزان با نیازهای کشور در مجلس دانش آموزی می باشند.

در ادامه برنامه نيز از سرکار خانم طیبی خواه، نماينده سازمان آموزش و پرورش استثنايي به عنوان رابط برتر دبيرخانه مجلس دانش‌آموزي تجليل بعمل آمد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه