خانه
تماس با ما
نقشه سایت:.
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی اصفهان خبر داد فعالیت 1500معلم برای آموزش دانش‌آموزان استثنایی در اصفهان رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان اصفهان گفت: در حال حاضر یکهزار و 500 نفر معلم در سطح استان برای آموزش دانش‌آموزان استثنایی فعالیت میکنند.
کریم حیدری در اصفهان با اشاره به تعداد دانش‌آموزان استثنایی موجود در سطح استان اصفهان اظهار کرد: در حال حاضر 7هزار دانش‌آموز استثنایی در سراسر استان مشغول به تحصیل هستند.

وی به تعداد دانش‌آموزان خاص و تلفیقی موجود در سطح استان اشاره کرد و ادامه داد: 5هزار و 500 نفر از دانش‌آموزان استثنایی موجود در سطح استان در مدارس خاص و یک‌هزار و 500 نفر از این دانش‌آموزان نیز در مدارس تلفیقی زیر پوشش آموزش‌های مدارس قرار می‌گیرند.

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان اصفهان با اشاره به تعداد مدارس خاص موجود در سطح استان تصریح کرد: در حال حاضر 184 مدرسه استثنایی در سراسر استان اصفهان فعال بوده و دانش‌آموزان استثنایی در این مدارس تحصیل می‌کنند.

وی اضافه کرد: اگر چه کمبود‌هایی در زمینه فضا‌های آموزشی مورد نیاز برای آموزش دانش‌آموزان استثنایی وجود دارد، اما آموزش و پرورش با برنامه‌ریزی‌های لازم تمام کمبود‌های موجود در زمینه فضا‌های آموزشی را برطرف کرده است.

حیدری با اشاره به تعداد معلمان فعال در مدارس استثنایی استان تاکید کرد: در حال حاضر یک‌هزار و 500 نفر معلم در سطح استان برای آموزش دانش‌آموزان استثنایی فعالیت می‌کنند.

وی افزود: تمام معلمان فعال در مدارس استثنایی موجود در استان رسمی هستند و طی شش شال گذشته استخدامی در راستای جذب معلمان جدید برای آموزش دانش‌آموزان استثنایی وجود نداشته است.

 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.